Тривожні записки російського військового

KibOrg News продовжує викривати росіян, що вдерлися на територію України. Розповідаємо декілька фактів про одного з представників «другої армії світу».

Військовий Збройних Сил Росії Мухаммад Таваров, згідно з його профілем Вконтакте, родом з Душанбе, столиці Таджикистану. 

У листуванні з Артемом Шайдуліним військові обговорили смерть «Роми», який загинув в Україні. На своїй сторінці Шайдулін зазначив, що працює в Міністерстві оборони Російської Федерації, а в особистих повідомленнях Таварову надіслав світлини, що підтверджують його приналежність до ЗС РФ. Також Артем розказав, що він у «відрядження» їхати не хоче, особливо після «випадку з Ромою». Натомість Шайдулін додав, що десятерьох добровольців туди відправляють. 

Влад Ігнатович у діалозі з Мухаммадом розповів, що два місяці «контрактником» воює у складі окупаційних сил в Україні. У повідомленнях військові згадують поранених і ліквідованих військових російської армії (у листуванні «200-х» і «300-х»).

В’ячеслав Олександрович — «друг Вконтакте» Таварова. В’ячеслав пожалівся, що мав намір вступити до ПВК «Вагнера», проте «пахан не дозволив». Утім Мухаммад відповів, що долучатися до «Вагнеру» не варто.

Віктор Гранко в переписці запевнив Мухаммада, що той «вчасно» поїхав з України. Віктор, який, вірогідно, знаходиться в складі окупаційної армії на території України, описує ситуацію як «веселуху повну»: «Нас зараз патрон вдарив». Крім того, Гранко розповів про нового капітана, який створює власні правила і нікуди не «відпускає» загарбницькі війська. 

Привітністю Мухаммад не відрізнився в листуванні з дівчиною, що виявила інтерес до військового.

Російські пропагандисти намагаються переконати суспільство, що Збройні Сили РФ непереможні. Однак, самі військові бояться їхати на війну, жаліються на суворе керівництво і не приймають рішень без дозволу батьків.

Використані в статті матеріали можна завантажити за посиланням


KibOrg News — проєкт журналістів та IT-спеціалістів, які об’єднались під іменем легендарних кіборгів для боротьби з агресором в інформаційному просторі.

Ми розслідуємо злочини росіян в Україні, викриваємо діяльність колаборантів і розвінчуємо російські фейки.

Слідкуйте за нашими сторінками: Telegram | Facebook | Twitter

Василь Волошко

Хочу щось сказати