ПРОПАГАНДИСТСЬКІ МЕТОДИЧКИ РОСІЙСЬКИХ СПЕЦСЛУЖБ

СБУ отримала доступ до пропагандистських методичок російських спецслужб про «правильне висвітлення спецоперації» в Україні.

Про це повідомляє пресцентр Служби безпеки України.

Співробітники 5-го відділу фсб визнають у своїх документах, що населення росії досі не розуміє, чому війна була єдино можливим способом «вирішення цілей рф».

Тож намагаються знайти нові аргументи, щоб пояснити це, і виправдати злочини російських військових.

Нагадаємо, починаючи з літа 2021 року Центром «Миротворець»  разом з партнерами здійснювався комплекс заходів щодо отримання інформації про 9 управління департаменту оперативної інформації 5 служби ФСБ рф (далі 9 управління) основним напрямком діяльності якого є Україна. Основне завдання цього управління полягає в організації приведення до влади в Україні проросійських маріонеток, використовуючи інформаційно-психологічні та фізичні заходи впливу на населення нашої країни.

Щоб змінити ситуацію, на думку російських спецслужб, треба створювати більше роликів про «гєроєв асвабадітєлєй», порятунок тварин, возз’єднання розлучених сімей…

Натомість весь світ зрозумів, що російська армія – ґвалтівники, мародери та військові злочинці.

Також фсб вимагає відключити на них трансляцію всіх українських телеканалів і транслювати російські програми з безглуздою тезою: «Ми воюємо за вас, що потім вам передати ці території».

А на українських територіях окупанти планують «в умовах заборони російського телерадіомовлення запустити проекти нових медіа і реальні сітки агітаторів».

Хочу щось сказати