РАПОПОРТLEAKS: ЦАРЬОВ. ЗРАДНИК ПІД ВПЛИВОМ КРЕМЛЯ

В лютому 2014 Олег Царьов публікує від свого імені текст, увага(!), про іноземний вплив на українське суспільство. А в дампі Рапопорта цей самий текст ще в листопаді 2013 пересилають один одному два кремлівські чиновники. А це, на думку Царьова, виходить не іноземний вплив?

16.11.2013 Борис Рапопорт отримує лист від свого колеги в сурковському управлінні АП РФ, Максима Полякова.

Ми провели пошук в Google і встановили, що цей текст, який пересилають один одному кремлівські чиновники, оприлюднено від імені Олега Царьова, але майже через 3 місяці, 7 лютого 2014 (архів). Тільки останню фразу замінили на більш актуальну, щодо т.зв. законів 16 січня.

Отже, ми бачимо, один з механізмів, через які відбувався вплив Кремля на український політикум. В розслідуванні щодо Портнова-Казбека, агента Кремля, описано ще один такий випадок, коли Портнов надсилає Рапопорту статтю, яку пізніше було опубліковано під іменем однієї його соратниці.

Агент “Казбек” та його злочини проти України (ч.4)

Максим Поляков призначався на посаду приблизно в той же час, що і Рапопорт, в дампі якого є такі документи.

Є в досліджуваному нами дампі й анкетні дані самого Рапопорта.

А тут Рапопорт з Поляковим 13.11.2013 вже в складі управління.

Листи з дампу Рапопорта скачувати тут Завантажити

Отже, вважаємо, що ми виявили один з механізмів впливу Кремля на українське суспільство шляхом публікацій текстів, написаних чи узгоджених в Кремлі, від імені українських дійових осіб, як депутат Олег Царьов або юристка Марина Парінова. Попутно ми з’ясували, що Царьов свої тексти сам не писав, але про це ми і раніше здогадувалися. Бо що може написати чувак, який не знає, коли почалася друга світова? ?

Хочу щось сказати