Мар’їнка потрапила під масований вогонь бойовиків. ФОТО

У Мар’їнці Донецької області через обстріли пошкоджено 12 житлових будинків. У дев’яти із них живуть люди.

Про це в п’ятницю, 3 травня, розповіла перша заступниця голови Мар’їнської райдержадміністрації Тетяна Збицька, передає “Громадське радіо”.

Вона пояснила, що спочатку стало відомо про дев’ять пошкоджених будинків, тому що їхні господарі звернулися до поліції. Пошкодження ще трьох будинків виявили правоохоронці, коли оглядали територію. У них не живуть господарі, тож ніхто і не повідомив правоохоронців про руйнування.

За словами Тетяни Збицької, обстріляний район — на околиця міста, наближена до лінії розмежування. У тамтешні будинки часто потрапляють снаряди. Зазвичай пошкоджуються один-два будинки. Цей же обстріл був масований. Під вогонь потрапили дві вулиці: Жовтнева та Героїв Чорнобиля. Зокрема, в одному з будинків живе родина із дітьми.

«Влучило навіть в будинок, де живуть люди з двома маленькими дітками. На наше щастя, ніхто не постраждав. Ми зараз допомагаємо цим людям», — сказала Збацька.

Вона зазначила, що деякі будинки не вдасться відбудувати швидко.

«Є будинки, які ми не зможемо швидко відновити, тому що там серйозні пошкодження, але там не живуть люди. А ті будинки, де проживають люди, там пошкоджені дахи. Зараз у адміністрації є шифер, будівельні матеріали, щоб відновити ці будинки», — додала Збацька.

У мережі також публікують фото ушкоджень:

Прес-офіцер 24-ї омбр ім. Короля Данила Назар Ільницький пише, що обстріли відбувалися удосвіта, о 5-ій ранку, а під вогонь з артилерії потрапила вулиця Героїв Чорнобиля: крайня перед окупованою Олександрівкою та Донецьком.

Посилання на статтю: https://novynarnia.com/2019/05/03/maryinka-masovaniy-vogon/