На Донбасі спіймали небезпечного бойовика: з’явилися важливі деталі

Затриманий майже 4 роки воював проти України на стороні бойовиків “ЛНР”

На Донбасі спіймали небезпечного бойовика: з’явилися важливі деталі

 

На Донбасі в зоні проведення операції Об’єднаних сил затримано небезпечного бойовика, який воював проти України у складі незаконних військових угруповань “ЛНР”.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомили в прес-службі Служби безпеки Україи.

Співробітники контррозвідки Служби безпеки України спільно з підрозділами ЗС України затримали у районі проведення  бойовика терористичної організації «ЛНР».

У 2014 році громадянин України пройшов курс бойової та спеціальної підготовки в одному із тренувальних таборів на території російського міста Бєлгород, який проводився інструкторами з числа представників силових структур РФ, і після цього впродовж червня 2014 – березня 2018 року він брав активну участь у бойових діях проти української армії у складі різних незаконних збройних формувань так званої «ЛНР».

Так, бойовик був членом терористичного угруповання бойовиків «Призрак»,  воював проти України в різних підрозділах створеної російськими окупаційними військами «Народної міліції ЛНР», як артилерист та навідник артилерійської батареї брав участь в обстрілах українських військ у районі населених пунктів Зорінськ, Перевальськ, Комісарівка, Біле, Дебальцеве, Нікішине, Бахмутки та ін.

Затриманому оголосили про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України та відправили під варту на шістдесят діб.

Наразі підозрюваний надає слідству важливі свідчення про злочини терористів проти мирного населення та військовослужбовців ЗС України, а також російської військової присутності на сході України.

https://youtu.be/r4Ou_a4kM_g

Посилання на статтю: https://narodna-pravda.ua/2019/03/21/na-donbasi-spijmali-nebezpechnogo-bojovika-z-yavilisya-vazhlivi-detali/